ACTUACIONS
20:00 | BATUKADA | PER DIFERENTS CARRERS |
20:00 | CASA DE CÚLLAR - GRUP OOLÉ | PLAÇA DE L'ESGLÉSIA (ST.TROP) |
20:00 | ACADÈMIA DE BALL ALINA | PLAÇA DEL CARME (COCO D'ORO) |
20:00 | RÍTMICA LLORET | C/ SANT PERE ( BEACH CLUB) |
20:00 | ESCOLA DANCE & FITNESS LLORET - AINHOA ZUMBA | C/ SANT PERE - C/ OLIVA |
20:00 | COUNTRY - AMICS DEL COUNTRY & CASAL DEL JUBILAT | C/ SANT PERE - C/ VERGE DEL LORETO |
20:10 | ACADÈMIA DE BALL LLORET | PLAÇA PIFERRER (PRIVÈ DEL MÀGIC) |
20:10 | CASA DE CÚLLAR - AIRE FLAMENCO | C/ LA VILA ( BAR ES TRAJO) |
20:20 | FITNESS MAÇANET | PLAÇA DE L'ESGLÉSIA (ST.TROP) |
20:20 | COUNTRY - AMICS DEL COUNTRY & CASAL DEL JUBILAT | C/SANT PERE - C/ TORRENTÓ |
20:30 | ACADÈMIA DE BALL ALINA | PLAÇA PIFERRER (PRIVÈ DEL MÀGIC) |
20:30 | RÍTMICA LLORET | PLAÇA DEL CARME (COCO D'ORO) |
20:30 | ACADÈMIA DE BALL LLORET | C/ SANT PERE ( BEACH CLUB) |
20:35 | ESCOLA DANCE & FITNESS LLORET - AINHOA ZUMBA | C/ CERVANTES ( BAR BORRELL) |
20:40 | DANSA- ALMUDENA SANTIESTEBAN | PLAÇA DE L'ESGLÉSIA (ST.TROP) |
20:40 | CASA DE CÚLLAR - AIRE FLAMENCO | C/ SANT PERE - C/ VERGE DEL LORETO |
20:55 | CASA DE CÚLLAR - AIRE FLAMENCO | C/ SANT PERE - C/ OLIVA |
20:55 | CASA DE CÚLLAR - GRUP OOLÉ | C/ SANT PERE ( BEACH CLUB) |
20:55 | FITNESS MAÇANET | PLAÇA DEL CARME (COCO D'ORO) |
20:55 | ACADÈMIA DE BALL ALINA | C/ CERVANTES ( BAR BORRELL) |
21:00 | COUNTRY - AMICS DEL COUNTRY & CASAL DEL JUBILAT | PLAÇA DE L'ESGLÉSIA (ST.TROP) |
21:00 | ESCOLA DANCE & FITNESS LLORET - AINHOA ZUMBA | C/SANT PERE - C/ TORRENTÓ |
21:15 | DANSA- ALMUDENA SANTIESTEBAN | PLAÇA DEL CARME (COCO D'ORO) |
21:15 | CASA DE CÚLLAR - AIRE FLAMENCO | C/ SANT PERE ( BEACH CLUB) |
21:15 | CASA DE CÚLLAR - GRUP OOLÉ | C/ SANT PERE - C/ VERGE DEL LORETO |
21:25 | RÍTMICA LLORET | C/ CERVANTES ( BAR BORRELL) |
21:25 | ACADÈMIA ALINA | C/SANT PERE - C/ TORRENTÓ |
21:25 | FITNESS MAÇANET | C/ SANT PERE - C/ OLIVA |
21:30 | PASSAREL·LA DE MODA | C/ SANT PERE ( BEACH CLUB) |
21:35 | ACADÈMIA DE BALL LLORET | PLAÇA DEL CARME (COCO D'ORO) |
21:40 | DANSA- ALMUDENA SANTIESTEBAN | C/SANT PERE - C/ TORRENTÓ |
21:45 | RÍTMICA LLORET | C/ SANT PERE - C/ OLIVA |
21:50 | CASA DE CÚLLAR - AIRE FLAMENCO | PLAÇA PIFERRER (PRIVÈ DEL MÀGIC) |
21:50 | ESCOLA DANCE & FITNESS LLORET - AINHOA ZUMBA | PLAÇA DEL CARME (COCO D'ORO) |
22:00 | CASA DE CÚLLAR - GRUP OOLÉ | C/ CERVANTES ( BAR BORRELL) |
22:00 | COUNTRY - AMICS DEL COUNTRY & CASAL DEL JUBILAT | C/SANT PERE - C/ TORRENTÓ |
22:10 | DANSA- ALMUDENA SANTIESTEBAN | PLAÇA PIFERRER (PRIVÈ DEL MÀGIC) |
22:10 | CASA DE CÚLLAR - AIRE FLAMENCO | PLAÇA DE L'ESGLÉSIA (ST.TROP) |
22:10 | FITNESS MAÇANET | C/ SANT PERE ( BEACH CLUB) |
22:30 | PASSAREL·LA DE MODA | PLAÇA DE L'ESGLÉSIA (ST.TROP) |
22:30 | RÍTMICA LLORET | PLAÇA PIFERRER (PRIVÈ DEL MÀGIC) |
22:30 | CASA DE CÚLLAR - GRUP OOLÉ | PLAÇA DEL CARME (COCO D'ORO) |
22:30 | ESCOLA DANCE & FITNESS LLORET - AINHOA ZUMBA | C/ SANT PERE ( BEACH CLUB) |
22:45 | FITNESS MAÇANET | PLAÇA PIFERRER (PRIVÈ DEL MÀGIC) |
22:50 | CASA DE CÚLLAR - AIRE FLAMENCO | C/ CERVANTES ( BAR BORRELL) |
22:55 | COUNTRY - AMICS DEL COUNTRY & CASAL DEL JUBILAT | PLAÇA DEL CARME (COCO D'ORO) |
22:55 | CASA DE CÚLLAR - GRUP OOLÉ | C/ LA VILA ( CAFÉ DE LA VILA) |
23:30 | COUNTRY - AMICS DEL COUNTRY & CASAL DEL JUBILAT | PLAÇA PIFERRER (PRIVÈ DEL MÀGIC) |
18:00 a 21:00h | ZONA INFANTIL | PLAÇA GERMANS MARISTES |
CONCERTS | ||
20:40h - 21:40h | CONCERT - ELIXIR GRUP | PL. PIFERRER (Bars, Canaletes i Parada, Xarc. Toni Planet) |
21:00h - 22:30h | CONCERT - BLACK & WHITE | C/ LA VILA ( CAFÉ DE LA VILA) |
21:00h - 00:00h | CONCERT SABOR RUMBERO | C/ VENÈCIA (Rest. PEZ COLORAO) |
21:30h - 22:00h | CONCERT BIG BAND | PLAÇA DE L'ESGLÉSIA |
23:00h - 00:00h | CONCERT | PLAÇA ESGLÉSIA (Parades Zona Gastronòmica) |
ANIMACIONS -COL·LABORACIONS | ||
20:00h - 00:00h | ANIMACIÓ MÚSICA 80s | PL. DEL CARME (Bar Coco d'Oro) |
20:00h - 00:00h | ANIMACIÓ MUSICAL | C/ LA VILA ( CAFÉ DE LA VILA) |
20:00h - 00:00h | ANIMACIÓ MUSICAL | C/ CERVANTES (BAR BORRELL) |
20:30h - 22:30h | CREMAT & GRUP TEA FOR THREE | C/Prat de la Riba (Bernat Nàutic Shop) |
20:30h - 23:30h | ANIMACIÓ MUSICAL | C/ TARONGES (Hostal La Habana) |
20:30h - 00:00h | ANIMACIÓ MUSICAL | C/ LA VILA ( BAR ES TRAJO) |
20:30h - 00:00h | ANIMACIÓ MUSICAL | C/ LA VILA (Rest. EL GAUCHO) |
21:00h - 00:00h | INTERNACIONAL HIT SONGS BY PACO SANCHEZ | C/ LA VILA ( Estanc Bertran - Rest. La Pampa) |
ALTRES ACTUACIONS | ||
20:00h - 00:30h | APARADORS VIVENTS : les últimes tendències …. EN VIU !!! | MIRA ELS APARADORS !! |
20:00h - 00:30h | DEGUSTEU AMB NOSALTRES: T'OFERIM UNA ZONA GASTRONÒMICA | ZONA PLAÇA ESGLÉSIA |
20:00h - 23:30h | BODYPAINTING | C/SANT PERE |
21:00h - 00:00h | MASTER CLASS AMB EL GRAN CASINO COSTA BRAVA | PLAÇA ESGLÉSIA |
20:00h - 00:30h | PHOTOCALL HARLEY DAVIDSON | PLAÇA ESGLÉSIA |
PROMOCIONS ESPECIAL BOTIGUES ASSOCIADES | PUNT INFORMACIÓ PLAÇA ESGLÉSIA |
COL·LABORADORS
ENTITATS COL·LABORADORES
ZONA GASTRONÒMICA PLAÇA ESGLÉSIA
ORGANITZADORS I COL·LABORADOR
ESDEVENIMENTS CAP DE SETMANA
LLORET FORMULA WEEKEND
BRAVA WHEELS